x

● KLASİK İTALYA

KLASIK ITALYA
     

ROMA (3) – FLORANSA (2) –VENEDİK(2)

SABİHA GÖKÇEN’DEN DIREKT  BOLOGNA GIDIŞ  -  BOLOGNA DONUŞ

 

7 Gece 8 Gün

TUR TARIHI :

TUR TARİHİ: 07 ARALIK  (PERŞEMBE) – 14 ARALIK (PAZARTESİ) 2017

DİĞER ALTERNATİF TUR TARİHLERİ: 01, 08, 22, 29 MAYIS – 05, 12, 26 HAZİRAN – 03, 10, 17, 31 TEMMUZ – 07, 14, 21, 28 AĞUSTOS – 11, 25, EYLÜL – 23 EKİM – 09, 23, 30 KASIM – 07, 14 ARALIK 2017 – 25 OCAK – 01, 08, 15, 22 ŞUBAT – 01, 08, 15, 22 MART 2018

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* OTELLER

499 €

 

299 €

 

150 €

499 €

 

299 €

 

150 €

499 €

 

299 €

 

 

Venedik  (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)

Floransa (Montecatini)

Roma (Merkeze 15 – 20 km mesafe)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLE

Ø  PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW)-BOLOGNA (BLQ)- İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ

Ø  3* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR

Ø  HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Ø  TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER

Ø  PANORAMİK BOLOGNA, ROMA, FLORANSA VE VENEDİK ŞEHİR TURLARI

Ø  PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Ø  ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

Ø  VAPORETTO (15 EURO)

Ø  ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ (15 EURO)

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI)

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR

Ø  ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)

Ø  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)

Ø  ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI  100 € DİĞER İLLER 100 € KIBRIS 100 €(ISTEGE BAGLI)

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

TUR PROGRAMI

1.Gün              İSTANBUL – BOLOGNA – ROMA

Siz değerli misafirlerimiz ileSabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 09.45’te buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC423 sayılı tarifeli seferi ile saat 12.00’da Bologna’ya uçuş. Yerel saat ile 13.45’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Bologna şehir turu için hareket. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi, Eski Borsa Binası, Avrupa’nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası Roma’ya transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

2.Gün              ROMA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan CastelRomanoOutlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu’na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.

Outlet ve Göller Bölgesi: 45€ (Kişi Başı)

Roma Gece Turu: 25€ (Kişi Başı)

 

3.Gün              ROMA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Napoli &Pompeituruna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Napoli &Pompei: 85€ (Kişi Başı)

 

4.Gün              ROMA - FLORANSA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Orvieto turun katılma imkanı. İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan

Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Orvieto turu: 25€ (Kişi Başı)

 

5.Gün              FLORANSA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Toscana turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Toscana Tur: 90€(Kişi Başı)

 

6.Gün              FLORANSA - VENEDİK

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı. Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Juliet’in evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehirturumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Verona Turu: 35€ (Kişi Başı)

 

7.Gün              VENEDİK

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Bled – Ljubljana: 75€ (Kişi Başı)

 

 

8.Gün              VENEDIK - BOLOGNA - İSTANBUL    

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Bologna Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 424 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.25’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.00’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 
x

● BÜYÜK İSPANYA - ENDÜLÜS

 BÜYÜK İSPANYA - ENDÜLÜS         

BARCELONA (2)  MADRİD (2) GRANADA (2) VALENCIA (1)

DIREKT  BARCELONA GIDIŞ  -  VALENCIA DONUŞ

7 Gece 8 Gün

TUR TARIHI :

11 ŞUBAT (PAZAR) – 18 ŞUBAT (PAZAR)  2018

DİĞER ALTERNATİF TUR HAREKET TARİHLERİ:  21, 28 OCAK, 4,11 ŞUBAT, 4,11,18,25 MART,1,8,15,22,29 NİSAN, 6,13,20,27 MAYIS ,3,10,17,24 HAZİRAN, 1,8,15,22,29 TEMMUZ 5,12,19,26 AĞUSTOS ,2,9,16,23,30 EYLÜL, 7,14,21,28 EKİM,4,11,18,25 KASIM,2,9,16,23,30 ARALIK 2018

 

 

 

 

               10 EKSTRA TUR 540 € YERİNE SADECE 450 €

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3*4*Oteller 15-25 Km

BARCELONA CAMPANILE BARBERA HOTEL 3* VB.

www.campanile.com

MADRID HUMANES HOTEL 3* VB.

http://www.hotelhumanes.com/

VALENCIA MAS CAMARENA HOTEL 4* VB.

http://www.hotelmascamarena.com

GRANADA HOTEL MACIA VILLA BLANCA HOTEL 3* VB.

www.maciavillablanca.com

549 €

349 €

240 €

549 €

349 €

150 €

549 €

349 €

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana +  % 10 indirim

(2018 yılı içerisinde 2. ve 3.  Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)

Arkadaşını getirene + % 5 indirim.

(2018 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI İLE  İSTANBUL/ BARCELONA-VALENCİA /  İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ

Ø  ZORUNLU SIGORTA

Ø  SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ø  VALENCİA,MADRİD, BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI)

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR

Ø  ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)

Ø  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)

Ø  ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI  100 €  DIGER ILLER 100 €/  KIBRIS 100 € (İSTEGE BAGLI)

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)

Ø  (30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.


TUR PROGRAMI

1.GÜN PAZAR ISTANBUL - BARCELONA

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kappatur kontuarında saat 06:50’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK1853 seferi ile saat 08:50’de Barcelona’ya  uçuş, Yerel saat ile 10:30’da Barcelona’ya varış. Barcelona’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu.Bu turumuzda  Paseyo de Gracia,Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €                           

 

2.GÜN PAZARTESİ BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna  katılabilirler. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Montserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler, otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.

Montserrat&Sitges ve Andorra Turu (Kişi Başı) : 115 €

Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

 

3.GÜN SALI BARCELONA - MADRID

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından  Madrid’e hareket.Dileyen misafirlerimiz Barcelona’dan Madrid’e geçerken yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Zaragoza Turuna katılabilirler.Ebro nehri’nin böldüğü eski şehre gidiyoruz.Katedral ve meydan görülecek yerler arasındadır.Ardından Madrid ‘e hareket.Madrid’e varışımızın ardından Madrid panaromik turunu yapıyoruz. Madrid panaromik turunda; boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €

4.GÜN ÇARŞAMBA MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır. Ardından alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

Segovia turu (kişi başı): 50 €

 

5.GÜN PERŞEMBE  MADRID - GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Granada’ya doğru hareket ediyoruz. Madrid den Granada’ya geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı Turuna katılabilirler. Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Elhamra Sarayı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Ardından Granada yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışı takiben Granada otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Sacromonte Çingene Mahallesi Turuna katılabilirler. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eşliğinde dogal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Turumuzun ardından Granada otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €

(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler).

Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

 

6.GÜN CUMA GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonra otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €

 

7.GÜN CUMARTESİ GRANADA - VALENCIA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Valencia’ya hareket.Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali görülecek yerler arasındadır.15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek,15.yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market Eski Market alanı,Valencia limanlari,katedrali,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları ve Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.

Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

 

8.GÜN PAZAR VALENCIA – ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma. Rehberimizin belirleyeceği saatte Valencia Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk  Havayollarının TK1314 seferi  ile saat 16:35 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:30’da İstanbul’a varışımızın ardından kappatur hizmetlerinin sonu.

    

!!!10 EKSTRA TUR 540 € YERİNE SADECE 450 € !!!

PROGRAMDAKİ 10 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 540 € YERİNE 450 €’YA  ALABİLİRLER. (10 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.)

 1. Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €
 2. Montserrat&Sitges ve Andorra Turu (Kişi Başı) : 115 €
 3. Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €
 4. Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €
 5. Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
 6. Segovia turu (kişi başı): 50 €
 7. Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €
 8. Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €
 9. Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €
 10. Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

 

!!!2 EKSTRA TUR 185 € YERİNE SADECE 175 € !!!

PROGRAMDAKİ 2 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 185 € YERİNE 175 €’YA  ALABİLİRLER. (2 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.)

 1. Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 € 
 2. Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
x

● BALTIK İNCİLERİ

BALTIK İNCİLERİ

 

VİLNİUS(2)-RİGA(2)-TALLİNN(3)

Vilnius Gıdıs / Tallinn Donus

7 GECE 8 GUN

TUR TARİHİ :

18 AGUSTOS (CUMARTESI)- 25 AGUSTOS ( CUMARTESI)  2018

ALTERNATİF TUR HAREKET TARİHLERİ:

12 Mayıs – 14 Haziran - 07 Temmuz 2018

ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN…

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

VİLNİUS  Hotel Ibis Styles 3* vb.

TALLİNN  Hotel Ecoland SPA 3* vb.

RİGA Hotel Ibis Styles Riga 3* vb.

649 EURO

449 EURO

250 EURO

649 EURO

449 EURO

150 EURO

649 EURO

449 EURO

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana +  % 10 indirim

(2018 yılı içerisinde 2. ve 3.  Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)

Arkadaşını getirene + % 5 indirim.

(2018 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)

 

 

 

 

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

 

Ø  TÜRK HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERI İLE  İSTANBUL – VILNIUS /

TALLINN - İSTANBUL PARKURUNDA UÇAK BİLETİ,

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €) ,

Ø  3* VE 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR

Ø  ÖZEL OTOBÜSLERİMİZ İLE TÜM ŞEHİR TRANSFERLERİ,

Ø  KAUNAS, RİGA, VILNIUS VE TALLİNN PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ.

Ø  ZORUNLU SİGORTA (15 € )

 

 

UCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

 

Ø  SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )

Ø  YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )

Ø  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)

Ø  KİŞİSEL HARCAMALAR

Ø  ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)

Ø  MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

Ø  (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) 

Ø  İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER   110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)

 

 

 

 

 

 

                                                    

 TUR PROGRAMI

 

1. Gün  CUMARTESI    İSTANBUL–VİLNİUS

Siz değerli misafirlerimiz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali kappatur kontuarı önünde saat 06.00’ da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1409 sefer sayılı uçuşu ile 08.10’da Vılnıus’a hareket. Yaklaşık 3 saat süren uçuşumuz ardından yerel saat ile 10.45’de varış. Varışımızın ardından Vilnius şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. 11 Mart 1990 yılında Sovyet’lerden bağımsızlığını kazanan ilk ülke onurunu taşıyan Litvanya’lıların soyu MÖ 2500 yıllarında bu bölgeye yerleşen Batlık halklarından gelmektedir.13. yüzyılda Litvanya Grandüklüğü kurulmasından sonra hiristiyanlığı kabul etmiş, kral Jogoila Lehistan(Osmanlı Polonya’lılara Leh derdi) kraliçesi ile evlenmesi ile iki ülke kader birliğine başlamış, 1569 yılında tek bir ülkeye sonrasında 17. yüzyılın en büyük İmparatorluğuna dönüşmüş; UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde olan Vilnius şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Katedral Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır.  Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

 

2. GÜN PAZAR                              VİLNİUS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Trakai turuna katılabilirler. Trakai Litvanya’nın Güneybatısında başkent Vilnius’a 28 km uzaklıkta 38 Bin nüfuslu tarihi ve turistik bir şehirdir. Şehir Peninsula Bölgesinde Lukos (Bernardinu), Totoriškiu, Galves, Akmenos, Gilušio adlarındaki göllerle çevrilidir. Bölgede ise küçük büyük 200 göl bulunmaktadır. Trakai şehrinde mimari, tarihi ve kültürel anıtlar bulunmaktadır. Trakai kalesi Litvanya’nın en bilinen kalesidir. Kale 20 YY’da onarım geçirmiştir. Kalede tarihi filmler olduğu gibi günümüzda diğer turistik tanıtım filmleri de çekilmektedir. 1962 yılından beri de kale içinde bir müze bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Trakai turu : 50 €

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Parnu

3.Gün  PAZARTESİ                     VİLNIUS-RİGA  (280 km)

 

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: VilniusOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması Riga’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Hill of Croses turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek  Dauvaga nehir turumuza katılabilir.  Nehrin toplam uzunluğu 1,020 km'dir ve nehir Letonya'nın en büyük nehridir.  Nehir Rusya'dan doğar.  352 km'lik kısmı Letonya topraklarında bulunur. Letonya'nın başkenti Riga'da genişliği 700 m'ye kadar ulaşır. Nehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Rundale Sarayı Turuna katılabilirsiniz. Rundale Sarayı'na Riga'dan yaklasik olarak 80 km lik bir yolculuktan sonra ulaşılmaktadır. Rundale Sarayı, Letonya ve Avrupa'da ki Barok ve Rokoko Sanatı'nın en önemli eserlerinden biridir.  1736-1740 yılları arasında ünlü İtalyan mimar Rastrelli tarafından Courland Dükü, Ernst Jonann Biron'un yazlık sarayı olarak inşa edilmiştir. O yıllarda bugünkü Letonya toprakları Leh İmparatorluğu'na bağlı bir eyalettir. Turumuzun ardından yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 2 saat sonra Riga’ya varıyoruz. Otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Hill of Crosses: 10 €

Rundale Sarayı turu - Dauvaga Nehir turu: 60 €

 

4.Gün  SALI                         RİGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında;  Ondördüncü yüzyıl yapısı Riga Kalesi 1330 yılında inşa edilmiş işgalci alman töton şövalyeleri isyan ettiklerinde kaleyi yıkmışlardır.1491 yılında kale tekrar inşa edilmiş ve tamamlanması 1515 yılında son bulmuştur. İçinde iki müze ev ofis ve cumhurbaşkanı ikamet etmektedir. Riga’nın sembolüdür. St. Jacob's Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi 1399'da Blackheads Kardeşler tarafından yaptırılan tek Rönesans binasıdır. İlginç hikayesi ile ünlü büyük ve küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turuna katılabilirsiniz. Gauja Ulusal Parkı Uluslararası Doğayı Koruma Derneği listesinde yer alan Parkı geziyoruz. Letonya’nın en büyük ulusal parkı olan bu doğayı gezdikten sonra Sigulda Kalesi için yola çıkıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 40 €

 

5.Gün    CARSAMBA                   RİGA-TALLİNN  (300 km)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Jurmala Turumuzu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda Baltık denizinin kenarında yer alan kumsalları bulunan, orman içinde ahşap evleriyle hayran kalacağınız sahil bölgesidir.  Turumuzun ardından Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üstünde bulunan Parnu sahil kasabasında mola veriyoruz. Parnu, Estonya'nın güneybatısında Parnu Nehri'nin Baltık Denizi'ne döküldüğü kıyıda bulunan yaklaşık 44 bin nüfuslu bir şehirdir. Hediyelik eşyalarınızı burda alabilirsiniz. Parnu, Estonya'nın yazlık başkenti olarak biliniyor. Uzun, beyaz kumlu, güzel bir kumsala sahip ve kaplıcaları ile de ünlüdür.  Molamızın ardından yola devam ediyoruz. Tallinn de vardıktan sonra otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde. 

Jurmala Turu:45 €

 

6.Gün  PERSEMBE                         TALLINN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Tallinn panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tallinn, Estonya'nın başkenti ve ana liman kentidir Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'nin 80 kilometre güneyinde yer alır İsmin kökeni Ortaçağın en eski kentlerinden biridir. Tallinn gezisinde, eski şehir meydanı, Toonmpea Kalesi, Dome Katedrali ve Alexander Nevsky Katedrali görülecek yerler arasındadır.  Panoramik şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rocca Al Mare turuna katılabilirler. Burada sayısı az kalan açık hava müzelerden Rocca Al Mare’yi gezme imkânı bulacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

Rocca Al Mare kişi başı : 25 €

 

 

7.Gün      CUMA               TALLİNN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın  ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Helsinki turuna katılabilirler. Feribotla 2 saatlik yolculuğun ardından Helsinki’ye varıyoruz. Baltik Denizi, Bothnia Körfezi ve Finlandiya Körfezi ile çevrili olan Finlandiya Cumhuriyeti, Avrupa'nin en kuzeyinde Rusya ile İsveç arasında bulunan bir İskandinav ülkesidir. Avrupa'da Helsinki'den daha fazla dogaya ve denize yakın olan kent bulunmamaktadır. Helsinki doğa, deniz ve tarihin meydana getirdigi bir sehirdir. İlk olarak şehir turumuzda görülecek olan yerler arasında; Senato Meydani (Senaatintori) kentin resmi merkezidir.  Lutheran Kilisesi, sert kaya içerisinde oyularak yapılmış olan kilise, Timo ve Tuomo Soumenlainen mimarları tarafından inşa edilmiştir.  Finlandiya'nin tas devrinden günümüze gelen tarihine taniklik eden zengin bir koleksiyona sahip olan Finlandiya Ulusal Müzesi (Kansallismuseo),  Helsinki Olimpiyat Stadyum ve kentte çok sayıda bulunan müzeler panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından altı ada üzerinde inşa edilen Suomenlinna kalesine geçiyoruz. Suomenlinna kalesi, yerleşim alanı olarak kullanılan bir deniz hisarıdır. UNESCO Dünya Miraslarından biri olan hisar, bünyesinde barındırdığı lokalleri, doğal atmosferi ve piknik alanlarıyla Helsinki'nin görülmesi gereken başlıca yerlerindendir. Turumuzun ardından feribotla Tallinn’e  geçiyoruz. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Helsinki Turu : 130 € ( Tur kayıt esnasında alınır ise 100€ )

 

 

8 .Gün   CUMARTESI                    TALLİNN-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Türk havayollarının TK 1422 tarifeli seferi ile 18:30 da İstanbul’a hareket. 4 saat sürecek yolculuğumuzun ardından 21:45’de İstanbul’a varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!! 7 EKSTRA TUR 360 € YERİNE SADECE 300 € !!

PROGRAMDA Kİ 7 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 360 € YERİNE 300 € YA ALABİLİRLER.

 

1- Trakai turu                                                                                   : 50 €                          

2- Hill of Crosses                                                                             : 10 €

3- Rundale Sarayı turu - Dauvaga Nehir turu                                  : 60 €

4- Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu                                   : 40 €

5- Jurmala Turu                                                                               :45 €

6- Rocca Al Mare kişi başı                                                              : 25 €

7- Helsinki Turu                                                                               : 130 €      TR 100 €

TOPLAM EXTRA TUR BEDELI 360 €

INDIRIMLI FIYAT :  300  € / 7 tur (tüm turlar yapılmak kaydı ile sadece tum turları alanlar ıcın)

 

 

 
x

● ORTA AVRUPA

TÜRK HAVAYOLLARI İLE

ORTA AVRUPA

PRAG(3) & VİYANA(2) & BUDAPEŞTE(2)

TUR TARİHİ:

                     03 ARALIK (PAZAR) – 10 ARALIK (PAZAR) 2017

DIGER ALTERNATİF TUR HAREKET TARİHLERI:

29 OCAK/9,15,23,29 NISAN/ 7,13,21,27 MAYIS/4,10,18, 24 HAZIRAN/ 2,8,16,22 TEMMUZ/ 27 AĞUSTOS/ 2,9,17 EYLUL/ 1,15,29 EKIM/ 12 KASIM/ 10,30 ARALIK

              7 GECE 8 GÜN

Açıklama: şok kampanya 

!! 8 EKSTRA TUR 360 € YERİNE SADECE 275 € !!

!! 5 EKSTRA TUR 245 € YERİNE SADECE 175 € !!

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

Budapeste Botel Lısa Hotel 3*vb

Prag   Kyrstal Hotel   3*vb

Viyana    Hotel Am Sachsengang  4*vb

(15-25 KM)

399 €

299 €

250 €

399 €

299 €

150 €

399 €

299 €

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana +  % 10 indirim

(2017 yılı içerisinde 2. ve 3.  Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)

Arkadaşını getirene + % 5 indirim.

(2017 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)

                             ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL-  PRAG -BUDAPEŞTE İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )

Ø  SEÇİLEN OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ø  PRAG,VIYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  CEK SCHENGEN VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI 120 €)

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI  (15 TL, Bankaya veya Havalimanı Vergi Ofisine ödenir)

Ø  SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 30000 € teminatlı  (15€), ( ISTEĞE BAĞLI)

Ø  KISISEL HARCAMALAR,

Ø  ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI  5 € ) (ISTEĞE BAĞLI)

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,(ISTEĞE BAĞLI)

Ø  PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ,

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON  IPTAL SIGORTASI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15  GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)(ISTEĞE BAĞLI)

Ø  ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI  70 € DİĞER İLLER 130 €, KIBRIS 150 € (ISTEĞE BAĞLI)

                TUR PROGRAMI

1.Gün             ISTANBUL-PRAG